Відбувся XVII обласний турнір юних математиків

14 жовтня 2023 року в рамках XXIII Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. І. Ядренка було проведено XVII обласний турнір юних математиків. Організатором конкурсу був факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Журі XVII обласного турніру юних математиків традиційно очолив Іван Васильович Федак. До складу журі також увійшли професор кафедри вищої математики  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Андрій Іванович Бандура, доцент кафедри вищої математики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ярослав Іванович Савчук, викладач кафедри алгебри та геометрії Святослав Ігорович Никорович, викладачка Івано-Франківського фахового коледжу Оксана Василівна Лабачук, аспірантка кафедри алгебри та геометрії Андріана Радул. Оргкомітет турніру очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Анатолій Іванович Казмерчук.  В оргкомітет конкурсу увійшли і студенти нашого факультету Мар’яна  Ясінська (СОММ1), Вікторія Артиш (СОМ41) і Діана Павлюк (СОМ41). У конкурсі взяли участь три команди учнів провідних середніх навчальних закладів Івано-Франківської області. Кожна команда показала високий  рівень математичної підготовки, що відобразилося у відповідних оцінках членів журі.

Переможцями турніру стали:

1 місце – команда “ФТЛ-11” Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради у складі Андрія Величка, Василя Сольчаника, Євгена Жибака, Андрія Козоріза, Олега Григораша;

2 місце – команда “Альфа” ліцею ім. Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради у складі Дмитра Донецького, Юрія Григорука, Олександра Мельниченка, Наталі Тимчишин, Остапа Шевчука;

3 місце – команда “ФТЛ-10” Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради у складі Максима Шкунди, Софії Госедло, Анни Сторож, Микити Кілочка, Андрія Досина.

Бажаємо команді “ФТЛ-11” успіхів на заключному фінальному етапі XXIII Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. І. Ядренка, який відбудеться у м. Києві.

З повними результатами конкурсу можна ознайомитись тут.

Дякуємо всім учасникам за участь у турнірі юних математиків, вітаємо переможців і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступних інтелектуальних змаганнях.

Оргкомітет