ОР бакалавра (після коледжів)

У 2024 році в рамках спеціальності Прикладна математика на основі диплома молодшого спеціаліста (МС), фахового молодшого бакалавра (ФМБ) можливий вступ на перший курс на освітні програми Прикладна математика і Комп’ютерне моделювання та технології програмування з переведенням на другий курс за умови ліквідації академрізниці.

Подання заяв для вступу на основі диплома молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра у 2024 році відбувається через електронний кабінет вступника.

Електронний кабінет вступника на основі диплома молодшого спеціаліста створюється на сайті vstup.edbo.gov.ua із 1 липня.

У 2022 році замість ЗНО введений національний мультипредметний тест (НМТ). Для вступників до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ) на основі дипломів МС чи ФМБ на старші курси можуть бути використані два шляхи вступу.

Перший – на основі сертифікатів ЗНО 2019-2021 років. Другий – за результатами національного мультипредметного тесту.

Для вступу на старші курси до університету необхідно представити:

або ЗНО 2019-2021 років

або НМТ 2022, 2023 або 2024 року

Також усі вступники подають мотиваційний лист.

Мотиваційний лист необхідний усім вступникам. Його необхідно подавати у приймальну комісію незалежно від обраної вами спеціальності та форми навчання. Мотиваційний лист необхідно буде завантажувати при подачі заяв через кабінет вступника. Додатки до мотиваційного листа (грамоти, подяки, сертифікати і т.п.) надсилаються на електронну пошту відбіркових комісій факультетів, на які ви будете подавати заяви.

Детальна інформація щодо вступу (необхідні документи, терміни вступної кампанії, допомога для створення електронного кабінету, вартість навчання…)

Які сертифікати ЗНО чи предмети НМТ необхідні для вступу в Університет:

Вартість навчання (для вступників 2024 року)

Телефони відбіркових комісій факультетів

Написати листа у приймальну комісію

Знайти нас на карті

Вступ на ОР бакалавра (на основі ОКР молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра) детальніше