Звітна наукова конференція викладачів і студентів

1-4 квітня відбулась звітна наукова конференція викладачів, аспірантів, докторантів і студентів університету за 2023 рік. Зокрема, 3 квітня викладачі кафедри виступили на підсекції диференціальних рівнянь і прикладної математики зі своїми науковими здобутками за попередній рік. Наступного дня студенти спеціальності “Прикладна математика” освітніх рівнів бакалавр і магістр також мали нагоду поділитись своїми здобутками в обраних наукових напрямах, побачити результати свої колег і подискутувати. За підсумками роботи підсекції кращі доповіді студентів були рекомендовані до друку у збірнику студентських наукових праць «Еврика» (Любомир Яворський, Кароліна Николин) та нагородження грамотами (Павло Кіндратюк, Микола Русин).