Відбувся профорієнтаційний захід для студентів: «Знайди свій шлях в ІТ з EPAM: вибір професії»

9 листопада в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся профорієнтаційний захід для студентів 1-го і 2-го курсів факультету філології та факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету. Зустріч на тему: «Знайди свій шлях в ІТ з EPAM: вибір професії» провела компанія EPAM, лідер ІТ ринку.

Захід відкрив координатор Івано-Франківської локації ЕРАМ в Івано-Франківську Михайло Шелудяков. Він розповів про компанію, чим вона займається та які її основні пріоритети.

Також студенти послухали чотири мотиваційних виступи провідних спеціалістів компанії, які базувалися на таких ключових аспектах: моя освіта, мій шлях в IT, плюси та мінуси роботи, рекомендації.

Важливо, що виступи були цікавими для студентів усіх освітніх програм, адже працювати в ІТ-сфері може кожен.

ІТ дає можливість реалізувати себе, займатися улюбленою справою, а також працювати над вирішенням складних задач з талановитими людьми. І саме це може стати критерієм вибору, в якому напрямі будуть будувати свою кар’єру майбутні спеціалісти.