Онлайн-заняття з академічної доброчесності

Чергове заняття Університетської школи академічної доброчесності відбудеться в середу, 20 жовтня, о 15:00 год. у форматі онлайн. Тема – “Академічна доброчесність та її вимоги щодо кваліфікаційних робіт (технологічний аспект)”.

Як запобігти «плагіату» в дипломних роботах і дисертаціях, чого нам чекати від перевірки робіт на текстові збіги (ступінь унікальності) та як доброчесно підготувати та оформити кваліфікаційну працю, – про це розповість кандидат фізико-математичних наук Роман Дзумедзей, заступник директора Наукової бібліотеки ПНУ.

Про базові поняття й норми академічної доброчесності в закладах вищої освіти нагадає модератор заходу, професор Олег Жерноклеєв, голова Комісії з питань етики та академічної доброчесності ПНУ.

Захід проводиться з нагоди Міжнародного дня академічної доброчесності та Міжнародного дня боротьби з роботами на замовлення.

До участі запрошуються бакалавранти й магістранти, аспіранти, викладачі та всі бажаючі.

Підключитися до семінару можна за посиланням: