Запрошення на зустріч з представниками IT-компанії SoftServe

2 червня з 14:00 до 15:00 відбудеться онлайн зустріч студентів освітніх програм «Прикладна математика» і «Комп’ютерне моделювання і технології програмування» з представниками IT-компанії SoftServe Юрієм Безгачнюком і Василем Югасом.

14:00-14:10 – Знайомство, цікаві факти про компанію SoftServe.

14:10-14:40 – Презентація «Тенденції та ролі в ІТ». Юрій Безгачнюк, IT Academy Mentor, Coordinator в Івано-Франківську, розкаже які існують ролі на проєкті та якими hard&soft скілами потрібно володіти. А також ви дізнаєтеся, які можливості для навчання та кар’єри є у SoftServe.

14:40-14:50 – Real talk з колишнім студентом – Василем Югасом, Abiliton – PRO WebUI Software Engineer. Поговоримо про один день з життя ІТ-спеціаліста у SoftServe. Василь з власного досвіду розповість, на що саме слід звернути увагу студенту, який вирішив розпочати кар’єру в ІТ.

14:50-15:00 – Сесія «питання-відповідь».

Запрошуємо на зустріч!

Посилання на зустріч: softserveinc.zoom.us/j/97531152096