Зустріч студентів із стейкхолдером освітньої програми (запрошення)

Кафедра диференціальних рівнянь і прикладної математики вже не перший рік тісно співпрацює з провідними IT-компаніями України. У рамках цієї співпраці традиційними є зустрічі представників IT-компаній зі студентами освітніх програм спеціальності «Прикладна математика».

22 квітня 2021 р. о 15.00 відбудеться онлайн зустріч студентів освітніх програм «Прикладна математика» і «Комп’ютерне моделювання і технології програмування» із Святославом Гулькою (Full Stack Engineer, фірма Pointer Brand Protection & Research).

На зустрічі, зокрема, будуть обговорюватись питання актуалізації освітніх програм, їх адаптації до вимог працедавців, особливостей організації дуального навчання, основних тенденцій розвитку IT-галузі, удосконалення методичного забезпечення навчальних дисциплін через доповнення їх практичної частини сучасними прикладними задачами та проектами з IT-галузі.

Запрошуємо на зустріч!

Покликання Google Meet: https://meet.google.com/wff-utbk-hox