Розпочато 19-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA» 2024/2025

Фонд Віктора Пінчука 23 жовтня 2024 року розпочав 19-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA».

Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України.

Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

Переможці конкурсу – майбутні стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримають від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 3 000 грн.

Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Прийом заявок відкрито на сайті програми https://zavtra.in.ua/ з 23 жовтня до 05 грудня 2024 року.