ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики 2023-2024 навчального року

28 січня 2024 року на базі факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в Івано-Франківській області за завданнями, запропонованими МАН України. Ознайомитися з ними можна за посиланням.

В нашій області учням 7-го класу пропонувалися задачі 1, 2, 3.1, 4.1, учням 8 -10 класів – задачі 1, 2, 3, 4.1, 5.1, а одинадцятикласникам – 1, 2, 3, 4 та 5.1. Найкращими у своїх паралелях стали: Білоус Олександр, учень 7 класу Калуського ліцею №1 Калуської міської ради, Мазуренко Михайло, учень 8 класу ліцею №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради, Дронюк Владислав, учень 9 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, Псюк Юрій, учень 10 класу Калуського ліцею №5 Калуської міської ради та Сольчаник Василь, учень 11 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради. З іншими результатами учасників олімпіади можна ознайомитися на сайті Івано-Франківського обласного інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Враховуючи складну ситуацію в країні, експертом-консультантом олімпіади кандидатом фізико-математичних наук, доцентом Федаком Іваном Васильовичем був підготовлений також резервний варіант задач олімпіади, розбитий на випадок оголошення повітряних тривог на 3 частини із двох задач кожна. Пропонуємо Вашій увазі завдання резервного варіанту та їх розв’язання, які можуть бути використані учнями для підготовки до наступних олімпіад.

Завдання ІІІ етап олімпіади з математики 2023-2024

Розв’язки ІІІ етап олімпіади з математики 2023-2024