Викладачі і студенти кафедри взяли участь у міжнародному семінарі

18 липня 2023 р. в International Telematic University UNINETTUNO (м. Рим, Італія) відбувся Міжнародний семінар «Current Trends in Analysis and Approximation Theory». Учасники семінару представили результати своїх досліджень у теорії наближень, лінійного та нелінійного функціонального аналізу, чисельного аналізу тощо.

Веб-сайт Семінару: https://sites.google.com/uninettunouniversity.net/ctaat/home

Участь у цьому представницькому науковому заході взяли викладачі кафедри проф. Мар’ян Дмитришин, доц. Тарас Гой, доц. Віктор Мазуренко та студенти освітніх програм «Прикладна математика» і «Комп’ютерне моделювання та технології програмування» Ксенія Трифонова, Марія Хомин, Любомир Яворський.

UNINETTUNO вже деякий час співпрацює з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника. Семінар мав на меті показати наукову співпрацю між Італією та Україною та підкреслити підтримку цієї співпраці з боку Європи через програму Erasmus+.