Корпорація Google запрошує студентів взяти участь у програмі «Google Summer of Code»

Корпорація Google запрошує студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяти участь у програмі «Google Summer of Code»

Google Summer of Code (g.co/gsoc) – це програма наставництва Google для залучення нових учасників до спільнот із відкритим кодом. У 2023 році ця подія повторюється вже 19-й рік! Понад 19 000 розробників із 112 країн взяли участь під керівництвом 18 000 наставників із 133 країн!

Google Summer of Code – це унікальна програма, у якій студенти віком від 18 років під керівництвом наставників знайомляться із спільнотою відкритого коду та одержують навички під час роботи над реальним проектом із відкритим кодом. Проекти охоплюють широкий спектр сфер, включаючи: хмарні технології, операційні системи, графіку, медицину, мови програмування, робототехніку, науку, безпеку та багато інших. Учасники GSoC отримують стипендію за роботу над своїми середніми (~175 годин) або великими (~350 годин) проектами. Це не стажування в прямому сенсі, але це можливість здобути безцінний досвід, застосувавши свої навички в реальному проекті програмного забезпечення та можливість вам стати частиною дивовижної спільноти!

GSoC є висококонкурентною програмою, тому не чекайте останньої хвилини, щоб підготуватися! Зацікавлені учасники GSoC повинні переглянути список організацій- наставників, які брали участь у минулорічних подіях, вибрати тематику і зв’язатися з цими організаціями якомога швидше. Список організацій-наставників 2023 року буде оголошено 22 лютого 2023 року. Потенційні учасники GSoC можуть подати заявку на g.co/gsoc з 20 березня по 4 квітня 2023 року.

Додаткові матеріали від організаторів:

GSoC2023Presentation

GSoC2023Flyer