ОР бакалавра (на основі ОКР молодшого спеціаліста)

У 2022 році в рамках спеціальності Прикладна математика на основі диплома молодшого спеціаліста (МС), фахового молодшого бакалавра (ФМБ) можливий вступ на третій курс на освітні програми Прикладна математика (23 місця на контракт) і Комп’ютерне моделювання та технології програмування (5 місць на контракт).

Подання заяв для вступу на старші курси на основі диплома молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра у 2022 році відбувається через електронний кабінет вступника.

У терміни із 1 по 29 липня електронний кабінет вступника необхідно створити і заповнити, а у період із 29 липня до 23 серпня у кабінеті з’явиться можливість подавати заяви до ПНУ для вступників на місця державного замовлення і до 7 вересня для вступників на контракт. Якщо у Вас виникнуть труднощі із створенням чи заповнення кабінету вступника, Ви можете звернутися до Приймальної комісії Університету і ми Вам допоможемо.

Електронний кабінет вступника на основі диплома молодшого спеціаліста створюється на сайті vstup.edbo.gov.ua із 1 липня.

У 2022 році замість ЗНО введений національний мультипредметний тест (НМТ). Для вступників до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ) на основі дипломів МС чи ФМБ на старші курси можуть бути використані два шляхи вступу.

Перший – на основі сертифікатів ЗНО 2019-2021 років. Другий – за результатами національного мультипредметного тесту.

Вичерпна інформація про НМТ: графік, новації, роз’яснення

Для вступу на старші курси до університету необхідно представити два результати:

або ЗНО 2019-2021 років:

  • Якщо ви вступаєте на 2-ий чи 3-й курс на контракт, то: 1. Українська мова/Українська мова і література; 2. Будь який предмет ЗНО (на ваш вибір)

 або 2 предмети НМТ 2022 року:

  • Якщо ви вступаєте на 2-ий чи 3-й курс на контракт, то: 1. Українська мова; 2. Будь який предмет НМТ (історія України або математика).

Також усі вступники подають мотиваційний лист.

Мотиваційний лист необхідний усім вступникам. Його необхідно подавати у приймальну комісію незалежно від обраної вами спеціальності та форми навчання. Мотиваційний лист необхідно буде завантажувати при подачі заяв через кабінет вступника. Додатки до мотиваційного листа (грамоти, подяки, сертифікати і т.п.) надсилаються на електронну пошту відбіркових комісій факультетів, на які ви будете подавати заяви.

Детальна інформація щодо вступу (необхідні документи, терміни вступної кампанії, допомога для створення електронного кабінету, вартість навчання…)

Які сертифікати ЗНО чи предмети НМТ необхідні для вступу в Університет:

Вичерпна інформація про НМТ: графік, новації, роз’яснення

Вартість навчання (для вступників 2022 року)

Телефони відбіркових комісій факультетів

Написати листа у приймальну комісію

Знайти нас на карті

Вступ на ОР бакалавра (на основі ОКР молодшого спеціаліста) детальніше