Результати VII відкритого чемпіонату факультету з судоку

Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з нагоди святкування Міжнародного Дня Числа Пі провів сьомий відкритий чемпіонат факультету з судоку.

Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович. 20 березня  2023 року запропоновано впродовж 30 днів розв’язати 6 головоломок, серед  яких три класичних судоку, два калкудоку  та одне оптимізаційне завдання (при підготовці окремих завдань були використані ресурси сайту www.calcudoku.org). Класичні судоку розв’язали всі конкурсанти. З іншими завданнями впоралися не всі. В останньому завданні теоретичний максимум було знайдено лише трьома учасниками.

У категорії Дорослі призерами стали:

1 місце – Яворський Любомир, студент 3 курсу (група ПМ-31), Чепига Василь, студент 2 курсу (група ПМ-21)

2 місце – Волосянко Оксана, вчитель Старолисецького ліцею, Софяник Дар’я, студентка 2 курсу (КН-22)

3 місце – Ясінська Мар’яна, студентка 4 курсу (група СОМ-41), Палійчук Марія, студентка 3 курсу (СОМ-31)

У категорії  Юніори призерами стали:

1 місце – Скиданчук Максим, студент 2 курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

2 місце – Мельникович Віталій, учень 9 класу Католицького ліцею св. Василія Великого

3 місце – Яцишин Аліна, учениця 9 класу Католицького ліцею св. Василія Великого, Ковалишин Вікторія, учениця 4 класу Української гімназії Монтессорі

З повними результатами чемпіонату можна ознайомитися тут.

З розв’язками вибраних завдань можна ознайомитися тут.

Дякуємо всім учасникам за участь у чемпіонаті, вітаємо переможців і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступних інтелектуальних змаганнях.

Оргкомітет